Kreipkites dėl darbo pasiulymo ir mes su Jumis susisieksime.
Užpildę užklausą, pateikite trumpą aprašymą apie darbo poziciją.
Įvertinsime užklausą ir pateiksime tinkamiausią darbo pasiūlymą.

Statybos darbų vadovas

Statybos projekto įgyvendinimas, darbo vietos paruošimas, priežiūra

від 13,0-15,0 євро за годину

КРАЇНА, МІСТО – ŠVEDIJA, STOKHOLMAS IR HALMSTADAS

Per mėnesį 200 val
на тиждень Платне щотижневе
проживання

Išdirbus bandomą laikotarpį darbdavys apmoka kelionės išlaidas

Darbo aprašymas

Siūlome darbą statybos darbų vadovui.
– Statybos projekto vykdymas, darbo vietos paruošimas, priežiūra
– Darbų ir medžiagų kiekių apskaičiavimas ir užsakymas
– Rangovų ir tiekėjų atranka

Reikalavimai

– Statybos atestatas arba diplomas
– Braižymo įgūdžiai ir brėžinių skaitymas
– Darbo patirtis
– Vairuotojo pažymėjimas
– Geros anglų bei rusų kalbos žinios

Privalumai

Taip pat ieškome

nuo €14,0 per valanda

ŠALIS, MIESTAS – NYDERLANDAI, AMSTERDAMAS

Metalinių, Statybinių konstrukcijų suvirinimas.

nuo €100,0 per dieną

ŠALIS, MIESTAS – BELGIJA, ANTVERPENAS

Automobilių gabenimas autovežiu, prekių gabenimas su šaldiklių ir vilkiku, įvairiai maršrutais

nuo €12,0 per valandą

Blokelių, Klinkerio ir Apdailinių plytų mūrijimo darbai

LTUrecruit apvalus be fono
LTUrecruit.eu

Susisiekite

lt Lithuanian
lt Lithuanianuk Ukrainian